درباره ما

 

داستان شیک دکور

داستان تیم شیک دکور از جایی شروع شد که با بررسی سایت های فروشگاهی دکور منزل و صنایع چوب متوجه شدیم که سایتی وجود ندارد که هم کیفیت هم قیمت و هم اطمینان کامل از خرید را برای مشتری فراهم کند.

فروشگاه اینترنتی شیک دکور

شیک دکور اولین و معتبرترین فروشگا‌ه‌ اینترنتی تخصصی در حوزه لوازم دکوراسیون داخلی + عاملیت فروش رسمی تشک خوشخواب میباشد..

تیم ما با هدف مرجعیت کامل بررسی و خرید آنلاین طیف وسیعی از محصولات دکوراسیون داخلی ساخت ایران شروع کرده است و با شعار شیک بودن سخت نیست,با ما شیک باشید اقدام به تولید و اخذ نمایندگی برترین شرکت‌های تولیدکننده دکوراسیون اداری و خانگی نمود.

همچنین فروشگاه اینترنتی شیک دکور به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی اقدام به تولید تخصصی محصولات دکوراسیون داخلی چوبی و فلزی نموده است.

در همین راستا خدماتی همچون ساخت محصولات سفارشی، طراحی و تجهیز کامل فضای اداری و خانگی را انجام می‌دهد و در حال حاضر سراسر کشور تحت پوشش خدمات و ارسال سفارشات شیک دکور می‌باشد.

هدف ما در شیک دکور این هست که بتونیم بهترین محصولات و مشاوره را در اختیار مشتریان گرامی قرار بدیم و شما با خرید از شیک دکور و ارتباط با مشاورین ما بهترین حس رو از یک خرید تجربه کنید.

بنابراین خوشبختانه شما در هر کجای ایران باشید با اتصال به اینترنت به راحتی میتوانید با مقایسه و مشاوره گرفتن از پرسنل شیک دکور بهترین خرید را انجام بدید.

با ما شیک باشید.

 

آدرس دفتر مرکزی:میدان انقلاب کوچه اسکو پ 38

 

مدیریت فروش آقای یعقوبی:09013723118

مدیریت فروش آقای انوری:09019635748